Vážené dámy, vážení pánové,

dovolte mi Vás pozvat na Česko-turecké podnikatelské fórum ONLINE, další ze série virtuálních podnikatelských fór, které organizuje Hospodářská komora ČR. Součástí fóra budou i B2B jednání online mezi českými a tureckými firmami. Akce je organizována ve spolupráci s Výborem pro zahraniční hospodářské vztahy Turecka (DEIK), Velvyslanectvím Turecka v Praze a Generálním konzulátem ČR v Istanbulu.

 

Akce proběhne v termínu od 22. února 2021 od 10 hodin do 23. února 2021 do 16 hodin. V tomto čase je možné online zhlédnout vystoupení zástupce HK ČR, DEIKu, Velvyslanectví Turecka i Konzulátu ČR a uskutečnit B2B jednání s vybraným tureckým partnerem. Česko-turecké podnikatelské fórum je primárně zaměřeno na firmy podnikající v oborech strojírenství, průmysl, automotive, robotizace a automatizace.

 

Z důvodu toho, že v dubnu 2021 plánujeme uskutečnit podnikatelskou misi do Istanbulu a do regionu Bursa, budou na toto fórum pozvány turecké firmy převážně z těchto regionů.

 

Postup pro registraci:

 

Registraci uložte (můžete se k ní vracet po zadání Vašeho emailu na daném internetovém odkazu v záhlaví webové stránky). Po dokončení registrace se Vám na monitoru zobrazí potvrzující zpráva s výzvou a internetovým odkazem k uhrazení účastnického poplatku, stejně tak Vám dorazí informační email obsahující totéž.

Pro zaplacení účastnického poplatku (člen HK ČR 1.800 CZK +DPH; nečlen HK ČR 2.190 CZK+DPH) následně vyplňte Vaše fakturační údaje ZDE a odešlete. Obratem Vám na email dorazí zálohová faktura, kterou prosím uhraďte bankovním převodem.

  • Po zaplacení bude Vaše registrace schválena. Následně klikněte na webové stránce dole na „CLICK HERE TO ENTER THE FORUM“. Po zadání Vašeho emailu a konfirmačního kódu, který Vám přijde na email, budete vpuštěni na vlastní stránku akce.
  • Na této stránce můžete okamžitě v online režimu začít plánovat Vaše B2B jednání se zahraničními partnery. Seznam přihlášených firem je na stránce uveden. Doporučujeme online stránku navštěvovat průběžně, z důvodu průběžného nahlašování účastníků a plánování Vašich B2B jednání. Čas Vašich schůzek si můžete plánovat v intervalu od února 2021 od 10 hodin do 23. února 2021 do 16 hodin, kde budou v den konání zpřístupněna veškerá videa a prezentace.

Úvodní proslovy a tematicky zaměřené prezentace budou nahrané v online platformě. Spustit je lze kdykoliv během termínu konání fóra.

Dovolujeme si upozornit, že kapacita akce je omezená.

 

Registraci je možné provést nejpozději do 21. února 2021.

 

V případě Vaších dotazů jsme Vám k dispozici.

S přátelským pozdravem

Ing. et Ing. Martin Lukáč
Projektový manažer Zahraničního odboru

Tajemník Sekce obranného průmyslu
Hospodářská komora České republiky
Florentinum (recepce A), Na Florenci 2116/15  110 00 Praha 1

+420 725 211 822

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  www.komora.cz 

Zdroj: HK ČR