Kdy: čtvrtek 9. prosince 2021 od 14:00, konec akce přibližně v 16:30

Kde: online platforma ZOOM

Webinář je pro účastníky zdarma, a proběhne online přes platformu ZOOM. Po prezentacích hostů se budeme věnovat dotazům účastníků. Dotazy na hosty bude možné psát pomocí Zoomového nástroje Q&A. Odkaz pro připojení a instrukce k webináři Vám zašleme den před akcí. Váš kontakt nám prosím zaneste do registračního formuláře (viz pozvánka).

Asociace ekologických organizací Zelený kruh Vás zve na webinář zaměřený na tématiku snižování množství odpadu na komunální úrovni. Naši hosté Vám představí, jak můžete podpořit prevenci vzniku odpadů úpravou metodik pro veřejné zakázky a pravidel fungování úřadu. Seznámíte se také se dvěma příklady dobré praxe – v Jičíně a v Jihlavě. Webinář je druhým a finálním pokračováním úspěšného webináře, který proběhl 23. 11. 2021. Tentokrát se zaměříme na příslušné metodiky a pravidla na úrovni města a představíme nové příklady dobré praxe.

Webinář pořádá Zelený kruh v rámci projektu ”Bez plastů a zbytečných odpadů ve městech a obcích”. Akce se koná s podporou Ministerstva životního prostředí. Akce nemusí vyjadřovat stanoviska MŽP.

Stáhněte si...

Zdroj: MŽP ČR

Link: https://www.mzp.cz/cz/odpad_urady_obce_webinar