Datum: 14.9.2021  9:00 – 15:00
Místo konání: Online
Kategorie: Vzdělávací akce (konference, kurzy, přednášky atd.)

Ministerstvo zemědělství ve spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Římě a stálým představitelem při FAO připravili odborné školení pro podporu českých subjektů k úspěšnému získávání tendrů vypisovaných relevantními organizacemi OSN (zejména FAO, WFP a IFAD). Cílem projektu je zvýšit povědomí o možnostech, které skýtají tyto tendry českým subjektům, představení procesu a jednotlivých kroků přípravy a podávání tendrů v systému OSN i následného plnění vítězných nabídek.

Školení, kterým provází konzultant Ing. Tomáš Hudec, navazuje na dlouhodobou spolupráci Ministerstva s českými firmami, univerzitami a výzkumnými ústavy.

Účast doporučujeme exportním managerům nebo pracovníkům se specializací na zahraniční agendu. Sektorově je akce zaměřena na oblasti zemědělství a potravinářství, lesnictví, zemědělské technologie, úpravy vody a sanitace, IT služby, konzultace rozvojových projektů, ekologii a humanitární pomoc (potraviny, humanitární balíčky a speciální technika) atd.

Seminář proběhne online v úterý 14. září 2021 od 9:00 do 15:00. Zájemci se mohou hlásit do 6. září 2021 na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde rovněž získají podrobnější informace. Kapacita je omezena a účast je zdarma. Součástí školení je i krátká individuální konzultace se školitelem po skončení semináře.

 

Zdroj: MZe ČR

Link: Podpora zapojení českých subjektů do tendrů OSN (Ministerstvo zemědělství, eAGRI)