HOSPODÁŘSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY pořádá 30. května 2024 v Cubex centrum Praha velkou konferenci o umělé inteligenci s názvem AI inspiration.

Na akci, kde si účastnící budou moci sami AI “osahat” a inspirovat se příběhy, jak AI využívat ve svém podnikání, vystoupí kromě tuzemských firem i klíčoví hráči jako Google, Microsoft nebo Meta.

Získejte pro svoji komoru/společenstvo vstupenku zdarma. Stačí, když zkopírujete text uvedený níže (pod čarou), vložíte ho do nového e-mailu a ten pošlete na své členy, a to nejpozději do 16. května 2024.

O svoji vstupenku se pak přihlaste na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nejpozději do 20. května 2024.

Děkujeme za spolupráci.

Bližší informace: 

Miloš Křepelka           

HOSPODÁŘSKÁ KOMORA ČESKÉ REPUBLIKY
T: +420 602 262 145
Florentinum (recepce A), Na Florenci 2116/15, 110 00 Praha 1
www.linkedin.com/in/miloskrepelka

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Využijte umělou inteligenci pro svoji firmu

Přijďte na konferenci o AI.
Experti z firem jako Google, Microsoft, Meta, Seznam nebo třeba z České asociace umělé inteligence na ní budou mluvit o potenciálu i praktickém využití AI pro firmy, instituce i každého z nás. 

Už ve čtvrtek 30. května si v pražském CUBEXu budete moci o AI nejen poslechnout v přednáškách, ale i si ji vyzkoušet na workshopech nebo o ní diskutovat v konzultační zóně.  

Ve středu 29. května proběhne doprovodný program. V budově pražského CIIRC ČVUT budete moci zdarma navštívit “Den otevřených dveří pro Průmysl 4.0”.

Konferenci pořádá Hospodářská komora ve spolupráci s Českou asociací umělé inteligence. Garantem doprovodného programu 29. května je CIIRC ČVUT.

Podívejte se na detaily konference a přihlaste se ZDE